Panormos Tattoo – Türkiye’nin en büyük dövme malzemeleri şirketi

Türkiye’nin ilk online dövme malzemeleri sitesi olan dovmemalzeme.com ürün çeşitliliği, avantajlı fiyatları ve %100 güvenli alışverişe olanak sağlayan sistemi ile kurulduğu günden bu yana dövme sektörü profesyonellerinin en çok tercih ettiği e-ticaret platformlarından biri olmaya devam ediyor. Uluslararası çalışmalarımız ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz sayesinde Türkiye’de dövme sektörüne öncülük ediyoruz.

Binlerce kayıtlı kullanıcıyı bir araya getiren dovmemalzeme.com, dövme makinelerinden, dövme boyalarına, kartuş iğnelerden dövme kremlerine kadar dövme, piercing ve kalıcı makyaj sektörüne yönelik her türlü malzemenin tedarikçi sitesi olmayı sürdürüyor. Yüzlerce kategoride on binlerce ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.

dovmemalzeme.com, dövme stüdyolarının, dövme sanatçılarının güncel ihtiyaçlarını takip ederek sektördeki yenilikleri hızla ülkemize uyarlayan yapısı ile dövme sektörüne katkı vermeyi sürdürüyor. Orijinal ürün, teknik destek, uygun fiyatlar, büyük markaların distribütörlükleri ile dövme sektöründe sevilen bir adres olmayı sürdürüyor. Ülkemizin yetiştirdiği değerli dövme sanatçılarına sponsorluk, dövme eğitimi alanında faaliyet veren kurumlara destek ve uluslararası dövme etkinliklerine katılacak olan ekipleri destekleme gibi sosyal sorumluluklarını yerine getiren Panormos Tattoo dövme sanatı için çalışmaya devam ediyor. dovmemalzeme.com ile hayatınızı kolaylaştırmanın ve güvenle hızlı alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

Sepetim
Kapalı Beğendiklerim
Kapalı Son Görüntülenen
Kategoriler