PANORMOS TATTOO SUPPLY

 

2014 yılında Çanakkale’de Panormos Stüdyo olarak faaliyete başladık. Aynı sene Türkiye genelindeki dövme malzemesi talebine karşılık verebilmek amacıyla Panormos Tattoo Supply olarak malzeme satışına başladık. İlk günden bugüne ürün yelpazemizi genişleterek sağlamış olduğumuz pozitif hizmet anlayışıyla kısa sürede e-ticaret alanında Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olmayı başardık.


2015 yılına gelindiğinde Tattoobull Pro Team’i  kurarak Türkiye çapındaki başarımızı tüm dünya geneline yaymaya karar verdik. O günden bugüne geldiğimiz noktada yüzlerce fuara katılım göstererek hem kendi markamızı, hem de Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil ettik. 


Dünya genelinde birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü alarak, müşteri memnuniyetine dayalı çalışma prensibimizi kaliteli ürünlerle birleştirdik. Tattoobull adıyla yerli üretimini yaptığımız ürünleri büyük bir titizlikle hazırlayıp piyasaya sunduk.


Hedefimiz, dünya çapındaki dövme ve malzeme trendlerini takip ederek müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sağlamaya devam etmek ve sektörün standartlarını en yüksek seviyelere çıkartmaktır.


ADRES: Kemalpaşa Mahallesi Fetvane Sokak No:1 Çanakkale/TÜRKİYE


TELEFON: 0537 722 23 88


ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi  09:00 / 18:00 Cumartesi  09:00 / 16:30